Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

2018 yılında kurulan, MFY Art&Media; tüm çalışma ve projelerini sanat çatısı altında toplamak ve sanatı sizlerle buluşturabilmek adına 2021 yılında Antikalarım.com’u kurmuştur.

Antikalarım.com;  Bugüne kadar icra edilmiş olan zanaat ve sanat eserlerini sizlere sanatla sunmayı en temel ilkesi edinen müzayede firmasıdır.

Sektörde kazanılmış uzun yıllar süren bilgi hazinesi ve tecrübesi doğrultusunda, müşterilerine yenilikçi ve sürekli gelişen bir müzayede deneyimi sunmayı amaçlar.

Sitemize üye olarak güncel müzayedelerimizi takip edebilir, açık arttırmalara katılarak teklif verebilir ve eser sahibi olabilirsiniz. Online müzayedemizde yayına giren eserler Canlı Müzayede tarihine kadar Üsküdar’daki ofisimizde ziyaret edilebilmektedir. Aynı zamanda ekspertiz, koleksiyon yönetimi ve danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

 

VİZYONUMUZ

Kültür ve Sanat çeşitliliği kapsamında klasik Türk ve İslam  eserleri yanında çağdaş sanat eserleri de müzayedelerimizde yerini almaktadır.

Antika niteliği taşıyan veya nadide olan eserleri müzayelerimizde en uygun fiyatlı sunmakla beraber, kendini tekrar etmeyen ve sürekli yenilediğimiz hizmetimizle sanat severlerle buluşmaktayız.

Tarihi günümüze taşıyan kıymetli eserleri, sizlerle buluşturan Antikalarım.com; artık günümüz sanatçılarını ve eserlerini de bünyesine alarak, tüm incelikleri içinde barındıran sanat dünyasını, siz sanat severlerin deneyimine sunar.

MİSYONUMUZ

Müzayedelerimizdeki eserler, koleksiyoner ve sanatseverlerin seçkin eserlere ve üstün kalitede hizmete ulaşabilmeleri adına koleksiyon yönetimi alanında uzman kadromuzla gerekli incelemeleri ve hazırlığı yapılıp yayın sürecine girmektedir.

Belirli periyotlarla gerçekleştirilen müzayedelerimiz, koleksiyonerler ve sanatçılarla birebir çalışma prensibimiz bağlamında sanatın ve sanatseverlerin yegâne buluşma noktası olacaktır.

Yenilikçi sunumlarımızla, değerli sanat severlere, sürdürebilinir hizmetler sağlamak.

Saygılarımızla;

Antikalarım.com