Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Antikalarim.com adıyla müzayede ve sanat sektörüne giriş yapan firmamız 2021 Kasım ayında faaliyete geçen genç ve dinamik bir müzayede kuruluşudur.

Sektörde kazanılmış uzun yıllar süren bilgi hazinesi ve tecrübesi doğrultusunda, izleyicilerine yenilikçi ve sürekli gelişen bir müzayede deneyimi sunmayı amaçlar.

Sitemize üye olarak güncel müzayedelerimizi takip edebilir, açık arttırmalara katılarak teklif verebilir ve eser sahibi olabilirsiniz. Online müzayedemizde yayına giren eserler Canlı Müzayede tarihine kadar Üsküdar’daki ofisimizde ziyaret edilebilmektedir. Aynı zamanda ekspertiz, koleksiyon yönetimi ve danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

 

VİZYONUMUZ

Kültür ve Sanat çeşitliliği kapsamında klasik Türk ve İslam  eserleri yanında çağdaş sanat eserleri de müzayedelerimizde yerini almaktadır.

Antika niteliği taşıyan veya nadide olan eserleri müzayelerimizde en uygun fiyatlı sunmakla beraber, kendini tekrar etmeyen ve sürekli yenilediğimiz hizmetimizle sanat severlerle buluşmaktayız.

 

MİSYONUMUZ

Müzayedelerimizdeki eserler, koleksiyoner ve sanatseverlerin seçkin eserlere ve üstün kalitede hizmete ulaşabilmeleri adına koleksiyon yönetimi alanında uzman kadromuzla gerekli incelemeleri ve hazırlığı yapılıp yayın sürecine girmektedir.

Belirli periyotlarla gerçekleştirilen müzayedelerimiz, koleksiyonerler ve sanatçılarla birebir çalışma prensibimiz bağlamında sanatın ve sanatseverlerin yegâne buluşma noktası olacaktır.

Yenilikçi sunumlarımızla, değerli sanat severlere, sürdürebilinir hizmetler sağlamak.

Saygılarımızla;

Antikalarım.com